W dniu 21 lutego br.,  Komisja Europejska organizuje w Brukseli seminarium poświęcone nowym wyzwaniom, które stoją przed programem Euratom Fission. Do uczestnictwa w spotkaniu zachęcamy przedstawicieli agend rządowych, instytutów badawczych, uczelni, platform technologicznych oraz przemysłu.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do udziału w ostatnim w tym roku spotkaniu informacyjnym dotyczącym wsparcia firm na realizację innowacyjnych projektów. Wydarzenie odbędzie się 26 października 2017 roku o godzinie 11:00 w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym.

6 Listopada br. w Pradze, odbędzie się międzynarodowe spotkania brokerskie BioHoriozn Regional Brokerage event 2017 w obszarze (SC2): „Bezpieczeństwo żywnościowe”.  Organizatorem wydarzenia jest  projekt BioHorizon.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w dniu informacyjnym Programu COST, który odbędzie się 26.09.2017 r. w Łodzi na Uniwersytecie Łódzkim.

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej serdecznie zaprasza na Dzień Informacyjny 7 listopada 2017 br. dotyczący pierwszego wyzwania społecznego Societal Challenges: „Zdrowie, zmiany demograficzne i dobrostan”.

15 listopada br. w Brukseli odbędzie się międzynarodowe spotkania brokerskie „BioHorizon International Brokerage Event 2017” w obszarze (SC2): „Bezpieczeństwo żywnościowe, zrównoważone rolnictwo i leśnictwo, badania mórz i wód śródlądowych oraz biogospodarka”. Organizatorami wydarzenia jest Komisja Europejska oraz Sieć Punktów Kontaktowych realizująca projekt BioHorizon.

Klaster LifeScience Kraków wraz z partnerami zapraszają na konferencję Life Science Open Space 2017, która odbędzie się 19 października 2017 r. w ICE Centrum Kongresowym w Krakowie.

Ostatnia szansa na rejestrację. Zapraszamy na pierwsze z cyklu trzech wydarzeń brokerskich pojawiających się kolejno: w Niemczech, Wielkiej Brytanii i w Polsce w 2017, 2018 i 2019 r.

W dniu 24 października 2017r., w Brukseli odbędzie się spotkanie brokerskie poświęcone m.in.  tematyce energii jądrowej i najnowszemu konkursowi w programie Euratom oraz Energia. Mamy już zarejestrowanych 51 osób z 17 krajów europejskich.

Kolejna edycja szkolenia dla menedżerów badań naukowych – „V4 Training for research managers” organizowanego przez Biura państw Grupy Wyszehradzkiej, odbędzie się w dniach 6-8 listopada 2017 r. w Brukseli. 

Polska Platforma Technologiczna Biogospodarki serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach pt. "Biopolymers and biomaterials for packaging and goods", które odbędą się w Łodzi w dniu 12 października 2017r. 

W związku z trwającym do 15 listopada 2017r. naborem wniosków instrumentu Twinning, zapraszamy Państwa do udziału w warsztatach dotyczących przygotowania wniosku, które odbędą się 22 września 2017 r. w Krajowym Punkcie Kontaktowym w godzinach 9:30 – 14:00.

Komisarz ds. rynku wewnętrznego, przemysłu, przedsiębiorczości oraz małych i średnich przedsiębiorstw Elżbieta Bieńkowska spotka się w piątek 8 września z mieszkańcami Krakowa. Temat Dialogu Obywatelskiego to „Bezpieczniejsza Polska, bezpieczniejsza Europa, bezpieczniejsi obywatele”.