Polska Platforma Technologiczna Biogospodarki serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach pt. "Biopolymers and biomaterials for packaging and goods", które odbędą się w Łodzi w dniu 12 października 2017r. 

Warsztaty organizowane są w ramach projektu H2020-INNOSUP-2015-1: SuperBIO (SUpport and PartnERship for the development of multiple sustainable and market ready value chains in the BIObased economy; http://www.h2020-superbio.eu), który oferuje wsparcie finansowe dla małych i średnich przedsiębiorstw, a którego Polska Platforma Technologiczna Biogospodarki jest partnerem.

Miejsce warsztatów: Politechnika Łódzka, Centrum Kształcenia Międzynarodowego (IFE, budynek A16; Aula), ul. Żwirki 36, Łódź

W pierwszej części warsztatów zostaną zaprezentowane informacje o projekcie SuperBIO (http://www.h2020-superbio.eu/) i możliwościach uzyskania przez małe i średnie przedsiębiorstwa wsparcia finansowego w ramach projektu.

Druga część warsztatów będzie poświęcona zagadnieniom merytorycznym związanym z wykorzystaniem biomateriałów i biopolimerów w praktyce produkcyjnej.

W trakcie trwania warsztatów będzie możliwość bezpośrednich spotkań z przedstawicielami jednostek wchodzących w skład konsorcjum z Belgii, Niemiec i Polski, co umożliwi uzyskanie dodatkowych informacji i rozwianie wątpliwości związanych z aplikowaniem o dofinansowanie w ramach projektu SuperBIO.

Warsztaty będą odbywały się w języku polskim i angielskim - zapewniamy tłumaczy .

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zgłaszanie udziału w warsztatach odbywa się elektronicznie: http://www.h2020-superbio.eu/news-events/2017/10/11/superbio-workshop-biopolymers-and-biomaterials-for-packaging-and-goods

W załączeniu krótka informacja o warsztatach i wstępny program, a także informacje dotyczące realizacji projektu w języku angielskim i polskim.

Informacje o projekcie

Osoby do kontaktu w sprawie projektu i warsztatów:
dr inż. Katarzyna Struszczyk-Świta, email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr inż. Ewa Gromek, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Polska Platforma Technologiczna Biogospodarki
Politechnika Łódzka
Instytut Biochemii Technicznej
ul. Stefanowskiego 4/10
90-924 Łódź