Zapraszamy do udziału w ostatnim w tym roku spotkaniu informacyjnym dotyczącym wsparcia firm na realizację innowacyjnych projektów. Wydarzenie odbędzie się 26 października 2017 roku o godzinie 11:00 w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym.

 

W trakcie spotkania poznają Państwo kompleksową ofertę wsparcia z Programu Inteligentny Rozwój dla innowacyjnych przedsiębiorców na każdym etapie rozwoju firmy. Ponadto prelegenci omówią możliwości, jakie dają innowacyjnym firmom również inne źródła wsparcia, w tym: Program Polska Wschodnia i Regionalny Program Województwa Podlaskiego.

Ważnym punktem spotkania będą też korzyści płynące z innowacyjnego podejścia do biznesu oraz możliwe formy zawiązywania partnerstwa pomiędzy biznesem a nauką.

Po części prezentacyjnej odbędą się konsultacje indywidualne z ekspertami instytucji, które wdrażają Fundusze Europejskie.W spotkaniu weźmie udział Adam Hamryszczak, Wiceminister Rozwoju.
Formularz rejestracyjny oraz więcej informacji o spotkaniu znajdą Państwo pod linkiem: http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/firma-bialystok