Informujemy, że jest jeszcze możliwość zarejestrowania się na Międzynarodowy Dzień Informacyjny i Spotkanie Brokerskie w obszarze Bezpieczne Społeczeństwa w ramach  PR Horyzont 2020, które odbędą sięw dniu 11 kwietnia br. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Organizatorami spotkania są Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej oraz Europejska Sieć Punktów Kontaktowych z obszaru Bezpieczne Społeczeństwa, w ramach projektu SEREN3.

Na chwilę obecną zarejestrowało się ponad 150 uczestników z 24 krajów świata.

 

Wydarzenie jest organizowane w związku z ogłoszeniem zagadnień konkursowych w obszarze Bezpieczne Społeczeństwa w Programie Horyzont 2020 na lata 2018-2020.

Podczas dnia informacyjnego przedstawione zostaną dokładne założenia najbliższych konkursów przez ekspertów Komisji Europejskiej (EC), Agencji Wykonawczej ds. Badań Naukowych (REA), a także możliwości współpracy z agencją Frontex.

 

W ramach wydarzenia odbędą się również spotkania brokerskie w ramach B2B oraz możliwość prezentacji pomysłu na projekt w ramach tzw. „Pitch session”, które jest doskonałym narzędziem do poszukiwania partnerów do konsorcjów projektowych.

 

Program oraz rejestracja są dostępne na stronie: https://h2020-sec-soc-info-day-and-brokerage-event.b2match.io/

 

Serdecznie zachęcamy Państwa do aktywnego udziału w wydarzeniu.