RPK Białystok serdecznie zaprasza do wzięcia w webinarium na temat Widening Fellowships organizowanego przez NCP_Academy & NCP_WIDE.NET, które odbędzie się w dniu 15 maja w godzinach 10:00 - 11:00.

 

Celem webinarium jest przekazanie specjalistycznej wiedzy na temat nowej części programu pracy "Spreading Excellence and Widening Participation". Widening Fellowships jest odpowiedzią na niską liczbę sukcesów w stypendiach indywidualnych Marii Skłodowskiej-Curie (MSCA IF) złożonych przez doświadczonych badaczy z intuicją hosta z krajów wideningowych. Podczas webinarium eksperci przedstawią racjonalne uzasadnienie wdrożenia instrumentu (w tym statystyki), jego podstawy, zasady i wymagania nowego konkursu. Będzie to również okazja do zapoznania się z zasadą mobilności i reżimem finansowym stypendiów.

Szkolenie ukierunkowane jest zarówno na osoby doświadczone, jak i mniej doświadczone, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę w zakresie nowych instrumentów KE, w tym przypadku - Widening Fellowships.

Rejestracja i szczegóły są dostępne na stronie internetowej NCP_Academy: https://www.ncpacademy.eu/event/ncp-academy-and-ncp_wide-net-webinar/