W dniach 12-13 listopada w Bratysławie odbędzie się międzynarodowy dzień informacyjny oraz spotkania brokerskie dedykowane ostatnim konkursom PR Horyzont 2020 w 6. Wyzwaniu Społecznym „Europa w zmieniającym się świecie”.  Podczas wydarzenia koordynatorzy przygotowujący wnioski  będą mogli wziąć udział w warsztatach Proposal Check.

 

W trakcie dwudniowego wydarzenia uczestnicy zapoznają się m.in. z tematyką najbliższych konkursów, których otwarcie planowane jest na początek listopada br., jak również otrzymają wskazówki pomocne do przygotowywania wniosków projektowych – bezpośrednio od przedstawicieli KE oraz REA. Równie istotną częścią wydarzenia będą spotkania networkingowe oraz możliwość zaprezentowania pomysłu na projekt oraz profili instytucji.

W drugim dniu wydarzenia koordynatorzy przygotowujący wnioski na ostatnie konkursy, będą mogli wziąć udział w warsztatach Proposal Check. Celem warsztatów jest wsparcie w przygotowaniu wysokiej jakości aplikacji konkursowych, poprzez możliwość przedstawienia swojego projektu ewaluatorom oceniającym wnioski w programie Horyzont 2020 i otrzymanie fachowych wskazówek i podpowiedzi, pozwalających na dopracowanie wniosków.

Rejestracja na dzień informacyjny i spotkania brokerskie dostępna jest na stronie wydarzenia.

Szczegółowe informacje na temat warsztatów Proposal Check oraz rejestracja.

Zarejestrowało się już prawie 200 uczestników i liczba ta rośnie. Zachęcamy do aktywnego udziału.