Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej (instytucja zarządzająca Programem Inteligentny Rozwój 2014-2020 – POIR) zaprasza do składania wniosków w ramach naboru kandydatów na ekspertów do wyboru projektów w ramach działania 2.1 PO IR.

 

Celem naboru jest wyłonienie ekspertów z zakresu innowacyjności oraz analizy finansowej do świadczenia usług w zakresie:

  • oceny merytorycznej wniosków o dofinansowanie w ramach działania 2.1 Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw, Programu Inteligentny Rozwój,
  • rozpatrzenia protestów od wyników oceny wniosków o dofinansowanie oraz przygotowania odpowiedzi na skargi sądowe na negatywne rozpatrzenie protestów w zakresie działania 2.1 Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw,
  • zaopiniowania wniosków o zmianę umowy o dofinansowanie realizacji projektu.

Nabór kandydatów na ekspertów prowadzony jest w trybie ciągłym do czasu publikacji informacji o jego zamknięciu.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad naboru na ekspertów są dostępne w dokumentacji konkursowej na stronie programu POIR.

Więcej informacji o naborze udziela Pani Izabela Płowecka  (tel. (22) 273 86 84, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )