Komisja Europejska zaprasza wszystkie finansowane przez EU projekty do udziału w wystawie Science is wonderful!, która przybliża świat nauki, badań i innowacji.

W tym roku wystawa odbędzie się w pełni on-line w dniach 22–24 września w ramach drugiej edycji Europejskich Dni Badań i Innowacji. Projekty należy zgłaszać do 5 lipca 2020 r.

Badacze – realizatorzy projektów poprzez szereg działań wirtualnych będą wchodzić w interakcje z dziećmi, studentami i obywatelami, aby wyjaśniać, jaką rolę pełnią naukowcy w świecie dotkniętym kryzysem i w jaki sposób badania wpływają na codzienne życie obywateli.

Jest to wyjątkowa okazja, aby wykorzystać swoje umiejętności komunikacyjne do pokazania, w jaki sposób przyczyniasz się do opracowywania rozwiązań dotyczących obecnego kryzysu, jego konsekwencji oraz priorytetów, które będą podstawą naprawy.

Komisja Europejska zaprasza do udziału w wirtualnej wystawie finansowane przez UE projekty, realizowane we wszystkich dyscyplinach i we wszystkich językach. Jeśli jesteś gotowy na to ekscytujące wirtualne spotkanie z wieloma młodymi przyszłymi naukowcami, obywatelami i innymi interesariuszami, wypełnij formularz do 5 lipca 2020 r.

Wypełnij zgłoszenie

Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, organizatorzy skontaktują się z Tobą w celu przygotowania działań.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących zgłoszenia prosimy o kontakt z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." target="_blank" rel="noopener noreferrer">zespołem ds. komunikacji Europejskich Dni Badań i Innowacji 2020.