Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń na szkolenie dla menedżerów badań naukowych organizowane przez Biura państw Grupy Wyszehradzkiej w Brukseli, które odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia 2017 r. w Brukseli.

Jest ono przeznaczone dla pracowników szkół wyższych oraz instytutów naukowo-badawczych z Polski, którzy mają już doświadczenie w zakresie aplikowania do Horyzontu 2020 i chcieliby rozwijać swoją wiedzę i umiejętności.

Wstępny program szkolenia

Zgłoszenie powinno zawierać CV oraz list motywacyjny (maksymalnie 1 strona) w języku angielskim i zostać wysłane na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do dnia 15 marca 2017 r.