Kolejna edycja szkolenia dla menedżerów badań naukowych – „V4 Training for research managers” organizowanego przez Biura państw Grupy Wyszehradzkiej, odbędzie się w dniach 6-8 listopada 2017 r. w Brukseli.

Jest ono przeznaczone dla pracowników instytutów PAN, szkół wyższych, instytutów naukowo-badawczych z Polski działających w obszarze nauk przyrodniczych, którzy mają już doświadczenie w zakresie aplikowania do Horyzontu 2020 i chcieliby rozwijać swoją wiedzę i umiejętności.

Kwalifikacja na szkolenie odbywać się będzie na podstawie przesłanego CV oraz listu motywacyjnego (maks. 1 strona) w języku angielskim. Prosimy o przesyłanie dokumentów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  najpóźniej do dnia 11 września 2017 r. do godz. 16:00.

Językiem szkolenia jest angielski. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, uczestnicy pokrywają koszty podróży do/z Brukseli oraz koszty pobytu w Brukseli.

Wstępny program szkolenia znajduje się na stronie internetowej Biura PolSCA.