Serdecznie zapraszamy na „EIT Awareness Day” w Warszawie, które organizuje Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE oraz  Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT) w Budapeszcie.

Podczas konferencji przedstawiona zostanie bieżąca działalność EIT w Polsce i w Europie. Poznacie Państwo również możliwości współpracy pomiędzy  podmiotami zarówno z Polski, jak i Europy w obszarze badań, biznesu i edukacji. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich przedstawicieli reprezentujących przemysł, naukę oraz edukację. Wydarzenie będzie okazją do spotkań z przedstawicielami sześciu działających innowacyjnych wspólnot EIT oraz dyskusji. Spotkanie ma charakter cykliczny. EIT odwiedza poszczególne kraje Unii Europejskiej, celem promocji tzw. Wspólnot Wiedzy i Innowacji (Knowledge and Innovation Communities), innych działań (EIT RIS3) oraz popularyzacji modelu innowacji. Udział w konferencji w Warszawie zapowiedzieli: Martin Kern – dyrektor EIT; Piotr Dardziński – sekretarz stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego; Beatrice Boots, dyrektor EU STEAM Coalition oraz  Zygmunt Krasiński, dyrektor KPK PB UE. Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 25 września 2018 r. w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii (Sala Pod Kopułą), Plac Trzech Krzyży 3/5, Warszawa.

Wstęp bezpłatny. Wymagana jest rejestracja poprzez stronę www.kpk.gov.pl.

Link do rejestracji.

Link do agendy.

Zapraszamy do rejestracji.

Całość wydarzenia będzie odbywać się w języku angielskim.