Université libre de Bruxelles (ULB) ogłosił drugi konkurs na składanie wniosków w ramach swojego międzynarodowego programu grantowego Individual Fellowships at Université libre de Bruxelles (IF@ULB)  współfinansowanego w ramach działania Marie Skłodowska-Curie COFUND w Horyzoncie 2020.

W ramach projektu IF@ULB planowane jest zatrudnienie ogółem  63 naukowców ze stopniem doktora w ULB. W pierwszym konkursie przyznanych zostało 21 grantów. Projekty rozpoczną się od 1 lipca 2019.

Drugi konkurs oferuje 21 stanowisk we wszystkich dziedzinach naukowych. Granty będą przyznane na okres dwóch lat i będą zawierać indywidualne programy rozwoju kariery naukowej. Drugi konkurs został ogłoszony 15 czerwca 2019 z terminem zamknięcia 1 października 2019.

Program stwarza wyjątkową szansę rozwoju kariery dla naukowców ze stopniem doktora  na znanym europejskim uniwersytecie.

Więcej informacji: http://if-at-ulb.ulb.be