12 września 2019 r. Komisja Europejska otworzyła nabór wniosków w konkursie MSCA Innovative Training Networks.

Granty MSCA ITN są przeznaczone na szkolenie początkujących naukowców przez międzynarodowe zespoły. To będzie ostatni konkurs na MSCA ITN w programie Horyzont 2020.

Strona konkursu wraz z dokumentacją konkursową i linkiem do systemu aplikacji znajduje się w serwisie Funding & tender opportunities.

Do 14 stycznia 2020 r. międzynarodowe konsorcja mogą składać wnioski o finansowanie projektów w ramach następujących typów:

• European Training Networks (ETN)
  • European Industrial Doctorates (EID)
  • European Joint Doctorates (EJD).

Szczegółowe informacje o działaniu MSCA ITN znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy na szkolenia i konsultacje.

Zachęcamy do skorzystania z materiałów i webinariów przygotowanych w ramach projektu Net4Mobility+