Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE w Białymstoku zaprasza na szkolenie z egzaminem na certyfikat PRINCE2 Foundation.

Czytaj więcej...

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na bezpłatne szkolenie dotyczące baz własności przemysłowych w projektach badawczych oraz ochrony praw własności w H2020 ( i nie tylko).

RPK Białystok oraz Uniwersytet w Białymstoku, przy współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE, zapraszają na spotkanie pt. "Jak przygotować dobry wniosek MSCA ITN?" w ramach programu H2020.

W dniu 20 czerwca br. Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE we współpracy z Komisją Europejską organizuje w Warszawie wydarzenie Widening Info Day.

Zapraszamy na spotkanie z dr Sergeyem Yatsunenko - Konsultantem naukowym z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektów innowacyjnych i pragmatycznych innowacji na podstawie współczesnej Teorii Rozwiązywania Innowacyjnych Zadań. Szkoli, doradza i prowadzi innowacyjne projekty i wdrożenia w polskich firmach. Już 14 grudnia w Białymstoku podczas spotkania organizowanego przez RPK Białystok.

 RPK Białystok przy współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE, zapraszają na warsztaty pt. "Co warto wiedzieć pisząc granty indywidualne Marii Skłodowskiej-Curie w ramach programu H2020?".

W ramach działania Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE w Białymstoku, mamy przyjemność zaprosić Państwa serdecznie na Portal Edukacyjny Centrum Kształcenia Zdalnego Politechniki Białostockiej, do zapoznania się z e-learningowym kursem pt "Horyznont 2020" .