Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE Białystok zaprasza na cykl bezpłatnych szkoleń pt. „Rozwój kariery naukowej”.

Dla kogo:

Naukowcy od początkującego (tj. doktoranci), do doświadczonego (tj. ze stopniem doktora do 4 lat stażu naukowego po uzyskaniu tytułu).

Terminy szkoleń:

Szkolenie nr 1. pt. „Strategiczne zarządzania karierą naukową. Planowanie, realizacja, ewaluacja.” - 8-9 grudnia 2016 r. w godzinach 10:00-15:15,

Szkolenie nr 2. pt. „Planowanie badań w praktyce: metody, narzędzia, bibliometria.” - 14-15 grudnia 2016 r. w godzinach 10:00-14:15

Miejsce: sala P2-37 Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej, ul. Zwierzyniecka 16

Prowadzący:

Szkolenie nr 1. – dr Justyna Malkuch-Switalska.

Szkolenie nr 2. – dr Regina Lenart-Gansiniec.

Zagadnienia: Zarządzanie karierą naukową, autobilans kompetencji, planowanie badań, przegląd literatury.

Zapraszamy do zapoznania się ze wstępnymi programami szkoleń.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny ze względu na dofinansowanie ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Rejestracja odbywa się na oba szkolenie jednocześnie i trwa do 5 grudnia 2016 poprzez poniższy formularz. Liczba miejsc ograniczona. W szkoleniach udział może wziąć 20 osób.