UWAGA!!! REJESTRACJA tylko do 25 października!!!

Rada Główna Instytutów Badawczych, przy współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE, organizuje konferencję pod patronatem Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Pana Jarosława Gowina pt. Horyzont 2020 szansą polskich innowacji w UE.

 

Konferencja odbędzie się 7 listopada 2016 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k/ Warszawy.

Celem konferencji jest zaprezentowanie dotychczasowej aktywności i osiągnięć instytutów badawczych w Programie Horyzont 2020, omówienie aktualnych instrumentów tego Programu oraz zachęcenie instytutów badawczych do realizacji projektów „Horyzontu 2020” – również poprzez prezentacje najlepszych praktyk. Przedstawiciele dziesięciu instytutów badawczych, wyróżniających się znaczącą aktywnością w tym programie, zaprezentują syntetycznie swoje dokonania.

Ponadto uczestnicy debaty, do której zaproszę wpływowe osobistości ze świata nauki – również reprezentujące nasze środowisko – podzielą się swoimi poglądami i spróbują odpowiedzieć na pytanie: „Czy Polska ma realne szanse komercjalizować na dużą skalę wyniki prac badawczych w Unii Europejskiej?”.

Polecamy także Państwa uwadze Targi „Warsaw Industry Days”, które będą odbywały się w tle konferencji. Stoiska targowe instytutów badawczych mogłyby dopełnić prezentowany na konferencji wizerunek naszych jednostek naukowych wyspecjalizowanych we wdrażaniu wyników badań.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza rejestracyjnego, który załączony jest tutaj

Prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 25 października 2016 r.

Uczestnictwo przedstawicieli instytutów badawczych oraz zaproszonych gości – bezpłatne

Program i zaproszenie dostępne są na stronie http://www.kpk.gov.pl/?event=7-11-2016-konferencja-horyzont-2020-szansa-polskich-innowacji-w-ue