Nowy Program Ramowy UE na lata 2021-2027  - HORYZONT EUROPA - rusza już wkrótce, a jego budżet wynosić będzie blisko 95mld EUR!! Znamy już jego wstępne założenia i chcemy się z Państwem podzielić informacjami. Porozmawiajmy o tym podczas Tygodnia z Horyzontem Europa w dniach 8-12 lutego 2021r.

W imieniu Business & Science Poland/NCBR, zapraszamy Państwa do udziału w webinarze pn. „Misje w Horyzoncie Europa", który odbędzie się 18 grudnia 2020 r. w godz. 10:00-12:30.

Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej w ramach projektu naukowego (praca własna, zespołowa Katedry Zarządzania, Ekonomii i Finansów) realizuje badanie, którego głównym celem jest pozyskanie wiedzy na temat kluczowych czynników ekosystemu przedsiębiorczości akademickiej, wspierającego zaangażowanie naukowców we współpracę z przedsiębiorstwami.

Forum Inicjatywy Leków Innowacyjnych (IMI) 2020 odbędzie się online we wtorek, 10 listopada 2020 r. w godzinach 9:15 – 12:40. Tematem tegorocznego forum są „Szersze horyzonty: rozwój partnerstwa na rzecz zdrowia w Europie”. IMI zaprasza wszystkich zainteresowanych a przede wszystkim: naukowców, przedstawicieli przemysłu, grup pacjentów, organów regulacyjnych ds. leków itp.