Enterprise Europe Network oraz Środowiskowe Laboratorium Ciężkich Jonów Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają na trzecią edycję międzynarodowych spotkań brokerskich „Global Nuclear Physics Innovation”.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2020 r. w wersji wirtualnej.

Wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona uczestników – laboratoriów, uniwersytetów oraz przedsiębiorstw z takich obszarów jak: fizyka, biologia, chemia, elektronika, energetyka, medycyna, materiały, aeronautyka, informatyka, urządzenia oraz narzędzia badawcze.

Trzecia edycja spotkania brokerskiego „Global Nuclear Physics Innovation” organizowana jest w szczególnym terminie. Wśród różnych obszarów działalności badawczej dodajemy specjalną tematykę dotyczącą walki z Covid-19 – analizę struktury białek wirusa z wykorzystaniem cyklotronu.

Celem spotkań brokerskich jest:

1. stworzenie uwarunkowań do nawiązania współpracy pomiędzy przemysłem a

ośrodkami naukowymi,

2. zintensyfikowanie procesów transferu technologii, współpracy badawczo-rozwojowej

oraz działalności naukowo-innowacyjnej.

Spotkania będą się odbywać wirtualnie i będą wcześniej umawiane za pośrednictwem strony internetowej wydarzenia.

Językiem spotkań brokerskich będzie język angielski.

Kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.