Planujesz ubiegać się o grant w nadchodzącym konkursie European Green Deal w obszarach 6 i 7? Szukasz partnerów do swojego konsorcjum Green Deal? A może chcesz dołączyć do konsorcjum? Chcesz wzmocnić swoją międzynarodową sieć?

21 września 2020 r. odbędzie się wirtualne spotkanie brokerskie „ Israel & Visegrad Pentagonal Symposium: Green Deal – Areas 6 & 7” organizowane przez Israel-Europe R&I Directorate (ISERD) oraz Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Tel Awiwie.

Celem wydarzenia jest stworzenie przestrzeni do nawiązania kontaktów badawczych przez podmioty z Polski, Izraela, Czech, Słowacji i Węgier zainteresowane współpracą w obszarze zrównoważonego rolnictwa i środowiska naturalnego, w tym wspólnym aplikowaniem o granty European Green Deal w obszarze 6 (Farm to Fork) oraz 7 (Restoring biodiversity and ecosystem services).

AGENDA

Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję wzięcia udziału w dyskusji oraz przyjrzenia się najbardziej innowacyjnym pomysłom zaprezentowanym przez każde państwo biorące udział w wydarzeniu.

Więcej informacji i rejestracja na stronie wydarzenia.