W imieniu Business & Science Poland/NCBR, zapraszamy Państwa do udziału w webinarze pn. „Misje w Horyzoncie Europa", który odbędzie się 18 grudnia 2020 r. w godz. 10:00-12:30. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane informacje na temat tego nowego mechanizmu, zaplanowanego w ramach II filaru Horyzontu Europa - Globalne wyzwania i europejska konkurencyjność przemysłowa.
 
W spotkaniu wezmą udział polscy Członkowie Mission Boards, czyli Rad Misji, Członkowie Mission Assemblies, czyli Zgromadzeń przy Radach Misji oraz Członkowie Member States sub-groups, czyli podgrup dla państw członkowskich. Przedstawią oni 5 obszarów misji: 
- neutralne dla klimatu i inteligentne miasta; 
- rak; 
- stan gleby oraz żywność; 
- zdrowe oceany, morza, wody przybrzeżne i śródlądowe 
- przystosowanie się do zmiany klimatu, w tym do transformacji społecznej
 
Z jednej strony, webinar będzie szansą na zapoznanie się z nowym mechanizmem misji badawczych i innowacyjnych, które powstały w celu zwiększenia skuteczności finansowania ze środków europejskich i krajowych, a z drugiej strony będzie doskonałą okazją do dyskusji i zadania pytań Członkom Mission Boards, Mission Assemblies i Member States sub-groups. 
 

Prosimy o potwierdzenie swojej obecności w terminie do 15.12.2020 r. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Link do spotkania zostanie wysłany tylko do zarejestrowanych osób.

Serdecznie zapraszamy!