Masz start-up z branży rolno-spożywczej na wczesnym etapie rozwoju? Posiadasz innowacyjny produkt lub usługę, które mogą przekształcić sektor rolno-spożywczy? Aplikuj o udział w programie Innovation Prizes i zdobądź nawet do 25 000 euro!

 

EIT Food (Europejski Instytut Innowacji i Technologii, sektor żywności) ma misję przekształcenia europejskiego systemu żywnościowego tak, aby był lepszy zarówno dla ludzi, jak i planety. Właśnie dlatego powstały Innovation Prizes – konkurs, w którym nagradzani są przedsiębiorcy i start-upy na wczesnym etapie rozwoju, i  którego celem jest wspieranie rozwoju nowych produktów i usług, które mogą pomóc w przekształceniu naszego systemu rolnego i żywnościowego w zdrowszy, bardziej zrównoważony i godny zaufania.

Wybrane start-upy będą miały szansę rywalizować w polskim finale i wygrać 1000 euro, 3000 euro lub 5000 euro. Oprócz nagród pieniężnych uczestniczące start-upy skorzystają z dostępu do inwestorów, wysokiej jakości treningów oraz naszej społeczności mentorów i ekspertów branżowych.

Konkurs zakończy się Wielkim Finałem, podczas którego zdobywcy  I nagrody ze wszystkich 17 krajów będą walczyć o trzy nagrody główne: 10 000 euro i 15 000 euro  oraz 25 000 euro.

Termin składania wniosków dla wszystkich krajów upływa 19 kwietnia 2020 r. 

Więcej informacji na temat grantów, kwalifikujących się krajów i regionów oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na stronie EIT Food.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z managerką projektu Yulią Bodnar (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).