Wszystkie kategorie

Zapraszamy na spotkanie z dr Sergeyem Yatsunenko - Konsultantem naukowym z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektów innowacyjnych i pragmatycznych innowacji na podstawie współczesnej Teorii Rozwiązywania Innowacyjnych Zadań. Szkoli, doradza i prowadzi innowacyjne projekty i wdrożenia w polskich firmach. Już 14 grudnia w Białymstoku podczas spotkania organizowanego przez RPK Białystok.

RPK Białystok oraz Uniwersytet w Białymstoku, przy współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE, zapraszają na spotkanie pt. "Jak przygotować dobry wniosek MSCA ITN?" w ramach programu H2020.

Zapraszamy chętnych doktorantów do uczestnictwa w szkoleniach w ramach Działań Marii Skłodowskiej-Curie - Innovative Training Network.

Serdecznie zapraszamy na „EIT Awareness Day” w Warszawie, które organizuje Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE oraz  Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT) w Budapeszcie.

RPK Białystok zaprasza na Europejskie Forum Technologiczne, które będzie poświęcone dyskusji nad założeniami polityki technologicznej i instrumentami wsparcia rozwoju przemysłu zaawansowanych technologii.

W związku z otwarciem 26 lipca br. konkursu WIDESPREAD-04-2019 ERA Chairs, Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na szkolenie dot. przygotowywania wniosków projektowych w ramach niniejszego konkursu.