• Pitching i prezentacje publiczne - webinar

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE w dniu 17.12.2020 godz. 10:00-14:00 serdecznie zaprasza na bezpłatny webinar pt. Pitching i prezentacje publiczne.

• Jak napisać dobry abstrakt - webinar

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE w dniu 15.12.2020 godz. 10:00-14:00 serdecznie zaprasza na bezpłatny webinar pt. Jak napisać dobry abstrakt.

• Prawo autorskie dla naukowców - webinar

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE w dniu 10.12.2020 godz. 10:00-14:00 serdecznie zaprasza na bezpłatny webinar pt. Prawo autorskie dla naukowców.

8 maja 2020 r. Krajowy Punkt Kontaktowy we współpracy z NAWA i IROs Forum zorganizował szkolenie on-line dla jednostek naukowych dotyczący wiz i legalizacji pobytu zagranicznych naukowców w Polsce.

Szkolenie poprowadziła Monika Zaremba z sieci EURAXESS Polska w KPK.

Podczas 2-godzinnego spotkania omówione zostały następujące kwestie: warunki wjazdu do Polski i legalizacja pobytu obywateli UE i obywateli krajów trzecich, zezwolenia na pracę, obowiązek meldunkowy w Polsce, PESEL i NIP cudzoziemca, a także warunki pobytu cudzoziemców w Polsce podczas pandemii COVID-2019.

Obejrzyj prezentację

Po webinarium prelegentka odpowiadała na pytania uczestników, które również udostępniamy poniżej.

Lista pytań wraz z odpowiedziami: Q&A do webinarium 8 maja 2020