• Jak zarejestrować się w systemie ECAS? - kurs e-learningowy

W ramach działania Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE w Białymstoku, mamy przyjemność zaprosić Państwa serdecznie na Portal Edukacyjny Centrum Kształcenia Zdalnego Politechniki Białostockiej, do zapoznania się z e-learningowym kursem pt "Horyznont 2020" .

RPK Białystok serdecznie zaprasza na INFODAY pt "Skąd wziąć środki na rozwój kariery naukowej w latach 2014-2020, od początkującego do doświadczonego naukowca" Jesteś naukowcem? Zastanawiasz się jak wspomóc rozwój swojej kariery? Szukasz środków na sfinansowanie swoich badań? Chcesz zdobyć międzynarodowe doświadczenie? To spotkanie jest dla Ciebie!

25 lutego 2016 r. godzina 10:15-13:30.

Spotkanie poprowadzą eksperci Regionalnego Punktu Konaktowego Programów Badawczych UE działającego przy Politechnice Białostockiej.

Miejsce spotkania: Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości i Wybranych Nowych Technologii Politechniki Białostockiej,

ul. Zwierzyniecka 10, Białystok.

Program spotkania

Udział w warsztatach jest bezpłatny

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o rejestrację, która będzie trwała do 23.02.2016 r. Decyduje kolejność zgłoszeń.