• Warsztaty "Twórcze myślenie w pracy naukowej"

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE w Białymstoku w ramach kontynuacji cyklu szkoleń pt. "Rozwój kariery naukowej" organizuje BEZPŁATNE warsztaty "Twórcze myślenie w pracy naukowej".

• Jak zarejestrować się w systemie ECAS? - kurs e-learningowy

W ramach działania Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE w Białymstoku, mamy przyjemność zaprosić Państwa serdecznie na Portal Edukacyjny Centrum Kształcenia Zdalnego Politechniki Białostockiej, do zapoznania się z e-learningowym kursem pt "Horyznont 2020" .

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE, we współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym zapraszają na warsztaty pt. "Co trzeba wiedzieć, żeby prawidłowo skalkulować budżet, zrealizować i rozliczyć projekt w ramach programu H2020?".

Spotkanie poprowadzi ekspert Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych - Barbara Trammer.

Dla kogo: osoby odpowiedzialne za rozliczanie projektów, osoby przygotowujące projekty.

Termin spotkania: 31 maja 2016 r., godzina 10:30-16:00,

Miejsce: Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej sala 128 - ul. Wiejska 45A

Prowadzący: Barbara Trammer - ekspert Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych

Zagadnienia: zasady kwalifikowalnośći kosztów, dofinansowanie projektu, kalkulacja budżetu, raporty, płatnośći, audyty.

Agenda spotkania

Udziałw warsztatach jest bezpłatny ze zględu na dofinansowanie ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Rejestracja: do 30.05.2016 r. poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy. Decyduje kolejność zgłoszeń.