• Jak zarejestrować się w systemie ECAS? - kurs e-learningowy

W ramach działania Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE w Białymstoku, mamy przyjemność zaprosić Państwa serdecznie na Portal Edukacyjny Centrum Kształcenia Zdalnego Politechniki Białostockiej, do zapoznania się z e-learningowym kursem pt "Horyznont 2020" .

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE, w dniu 13 czerwca 2016 r. zaprasza na warsztaty SME Instrument oczami przedsiębiorcy.

Warsztaty poprowadzi Prezes zarządu Sup4Nav sp. z o.o. oraz Navdec sp. z o.o. dr inż. kpt. ż.w. Piotr Wołejsza, który opowie o swoich doświadczeniach przy staraniu się o dofinansowanie w ramach SME Instrumen t. Warsztaty skierowane są do Przedsiębiorców zainteresowanych składaniem wniosków projektowych do SME Instrumentu w ramach programu Horyzont 2020.

Miejsce spotkania: Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości i Wybranych Nowych Technologii Politechniki Białostockiej - ul. Zwierzyniecka 10 Białystok.

Czas spotkania: 13 czerwca 2016 r. godzina 13:30-18:00

Piotr Wołejsza, marynarz, nauczyciel i przedsiębiorca skuteczny w pozyskiwaniu finansowania, zaprezentuje drogę jaką przeszła spółka Sup4Nav aplikując do grantów największego instrumentu wsparcia dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw w ramach Horyzontu 2020.

Instrument MŚP, finansowany z programu Horyzont 2020, skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw, które wykazują wysoki potencjał do wzrostu, jak również mają innowacyjną technologię, produkt lub usługę i zamierzają wdrożyć je na rynek europejski i globalny.

„SME Instrument oczami przedsiębiorcy” to warsztaty, który odpowie m.in. na następujące pytania:

• Na którym etapie rozwoju produktu/usługi firmy aplikować w tym programie i do której fazy?
  • Od czego zacząć pisanie wniosku, jakie informacje i w jakiej formie umieścić we wniosku?
  • Co przekonuje ekspertów, gdzie mamy największe szanse, czego unikać?
  • W czym pomoże faza I, czy trudno ją rozliczyć, kiedy i za ile faza II?

Będzie również czas na zadanie innych pytań.

Czas trwania warsztatów to 4 godziny.

Zapraszamy do zapoznania się z agendą (PDF),oraz rejestracji na warsztaty poprzez poniższy formularz. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracja została zamknięta.