• Dzień informacyjny pt. "Granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych"

RPK Białystok we współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym serdecznie zapraszają na dzień informacyjny pt. "Granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych", które odbędzie się dnia 7 czerwca 2017 r., Kampus UwB przy ul. Ciołkowskiego 1J w sal nr 2058 Instytutu Biologii.

• Jak zarejestrować się w systemie ECAS? - kurs e-learningowy

W ramach działania Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE w Białymstoku, mamy przyjemność zaprosić Państwa serdecznie na Portal Edukacyjny Centrum Kształcenia Zdalnego Politechniki Białostockiej, do zapoznania się z e-learningowym kursem pt "Horyznont 2020" .

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE, we współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym zapraszają na dzień informacyjny pt. "Mobilność i granty badawcze w H2020".

Dla kogo:

• Naukowcy (od początkującego tj. do 4 lat stażu po uzyskaniu tytułu magistra, do doświadczonego tj. ze stopniem doktora lub powyżej 4 lat stażu naukowego po uzyskaniu tytułu magistra);
  • Uczelnie;
  • Instytuty badawcze;
  • Przedsiębiorstwa;
  • Inne organizacje sektora B+R.

Termin spotkania: 1 lipca 2016 r., godzina 10:00-15:30,

Miejsce: sala P2-37 Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej, ul. Zwierzyniecka 16

Prowadzący:

Magdalena Chomicka - ekspert Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych - ERC

Adam Głuszuk - ekspert Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych - MSCA

Zagadnienia: Granty ERC, Działania Marii Skłodowskiej-Curie IF.

Zapraszamy do zapoznania się z agendą spotkania.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny ze względu na dofinansowanie ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Przedłużona rejestracja: do 29.06.2016 r. poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy. Decyduje kolejność zgłoszeń.