• Dzień informacyjny pt. "Granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych"

RPK Białystok we współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym serdecznie zapraszają na dzień informacyjny pt. "Granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych", które odbędzie się dnia 7 czerwca 2017 r., Kampus UwB przy ul. Ciołkowskiego 1J w sal nr 2058 Instytutu Biologii.

• Jak zarejestrować się w systemie ECAS? - kurs e-learningowy

W ramach działania Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE w Białymstoku, mamy przyjemność zaprosić Państwa serdecznie na Portal Edukacyjny Centrum Kształcenia Zdalnego Politechniki Białostockiej, do zapoznania się z e-learningowym kursem pt "Horyznont 2020" .

Wynalazek, znak towarowy, wzór przemysłowy…, te terminy już pewnie świetnie znasz! Ale czy na pewno wiesz jak dokonać zgłoszenia do Urzędu Patentowego RP? W czym może pomóc Ci rzecznik patentowy? Jak poszerzyć zakres ochrony swoich rozwiązań poza terytorium Polski? Wreszcie ile to wszystko kosztuje? Czy wiesz co zmieniło się w prawie własności przemysłowej w 2016 r.? Jeżeli pytanie, na któreś z tych pytań budzi Twoje wątpliwości, ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE!

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE oraz Ośrodek Informacji Patentowej działające przy Politechnice Białostockiej zapraszają na cykl spotkań poświęconych tematyce własności intelektualnej i jej wpływowi na rozwój współczesnego przedsiębiorstwa.

Pierwsze spotkanie: "PRAWO WŁASNOŚCI PRZEMYSŁOWEJ"

Termin spotkania: 28 września 2016 r. godz. 8:45-16:00

Miejsce spotkania: Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości i Wybranych Nowych Technologii Politechniki Białostockiej, ul. Zwierzyniecka 10, Białystok

Prowadzący: dr Magdalena Rutkowska-Sowa - specjalista ds. własności intelektualnej Politechniki Białostockiej, asystent w Katedrze Prawa Własności Intelektualnej na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, pełnomocnik Rektora Uniwersytetu w Białymstoku ds. własności intelektualnej, aplikantka rzecznikowska.

Zapraszamy do zapoznania się z programem.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny ze względu na dofinansowanie ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Rejestracja: do 27.09.2016 r. poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy. Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.