• Dzień informacyjny pt. "Granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych"

RPK Białystok we współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym serdecznie zapraszają na dzień informacyjny pt. "Granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych", które odbędzie się dnia 7 czerwca 2017 r., Kampus UwB przy ul. Ciołkowskiego 1J w sal nr 2058 Instytutu Biologii.

• Jak zarejestrować się w systemie ECAS? - kurs e-learningowy

W ramach działania Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE w Białymstoku, mamy przyjemność zaprosić Państwa serdecznie na Portal Edukacyjny Centrum Kształcenia Zdalnego Politechniki Białostockiej, do zapoznania się z e-learningowym kursem pt "Horyznont 2020" .

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE, we współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym zapraszają na dzień informacyjny pt. "Horyzont 2020 dla społeczeństwa".

Zagadnienia: Europa w zmieniającym się świecie, Nauka z udziałem społeczeństwa i dla społeczeństwa, Granty ERC, Działania Marii Skłodowskiej-Curie, Wspólne Centra Badawcze KE, EURAXESS

Dla kogo:

• Naukowcy w tym także przedstawiciele nauk społeczno-ekonomicznych i humanistycznych
  • Uczelnie
  • Instytuty badawcze
  • Przedsiębiorstwa
  • Inne organizacje sektora B+R.

Termin spotkania: 19 grudnia 2016 r., godzina 9:40-15:00,

Miejsce: sala A6 (parter) Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytet w Białymstoku, ul. Świerkowa 20,  15-328 Białystok

Prowadzący:

Magdalena Chomicka - Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE - ERC

Adam Głuszuk - Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE - JRC, EURAXESS

Mikołaj Pyczak - Krajowy Punkt KontaktowProgramów Badawczych UE - SwafS

Aldona Węglarz - Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE - H2020

Maciej Łukaszuk - Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE - MSCA

Zapraszamy do zapoznania się z agendą spotkania.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny ze względu na dofinansowanie ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Rejestracja: do 16.12.2016 r. poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy. Decyduje kolejność zgłoszeń.